Deň mesta Košice

KOŠICKÉ ROZPRÁVKOVÉ VIANOCE 2015


Programový kalendár Košických rozprávkových Vianoc [pdf 4,5 MB] Milí Košičania a návštevníci nášho krásneho mesta,

myslím, že všetci, ktorí máme Košice radi, sa zhodneme na tom, že najkrajšie sú v čase Vianoc. Čaro vianočných sviatkov akoby ešte zvýraznilo výnimočnú atmosféru, ktorá charakterizuje Košice po celý rok. Umocniť toto opakujúce sa a predsa neopakovateľné čaro, ktoré je vždy niečím iné, sa snažíme počas Košických Vianoc. Každý rok sa usilujeme o to, aby vás Košické Vianoce príjemne prekvapili. Aby sme ich program a výzdobu pre vás vhodne obohatili a spestrili.

Aj v tomto roku sme pre vás pripravili niekoľko prekvapení. Verím, že vás zaujmú i potešia. Že aj vďaka Košickým Vianociam 2015 prežijete a naplno precítite obdobie príjemných priateľských stretnutí, najmä na sviatočne vyzdobenej Hlavnej ulici. Zastavte sa prosím v každodennom zhone a pozrite si niečo pekné z bohatého vianočného programu. Započúvajte sa do vianočných kolied, buďte v príjemnej spoločnosti tých, ktorých máte radi. Zo srdca všetkým želám, aby vám bolo spolu dobre.

Prežite aj v tomto roku krásne a pokojné vianočné a novoročné sviatky a v novom roku 2016, v ktorom budú Košice Európskym mestom športu, vám všetkým prajem veľa zdravia, šťastia, lásky a úspechov.


Váš primátor Richard RAŠI
KOŠICKÉ VIANOČNÉ TRHY na Hlavnej ulici, denne od 09:00 do 22:00 hod.

PROGRAMOVÝ KALENDÁR Košických rozprávkových Vianoc 2015     /formát .pdf  4,5 MB/


Zdroj: Referát marketingu a kultúry MMK


Mestské podniky