Deň mesta Košice

KOŠICKÉ ROZPRÁVKOVÉ VIANOCE 2016


Programový kalendár Košických rozprávkových Vianoc [pdf 4,5 MB] Milí Košičania, ctení hostia,
vitajte na Košických rozprávkových VianociachPrajem vám, aby ste sa cítili v atmosfére najkrajších sviatkov roka v Košiciach skutočne výnimočne a sviatočne. Každý rok sa snažíme, aby čaro Vianoc bolo pre vás všetkých vždy niečím iné, špecifické a nezabudnuteľné. Za seba, vedenie mesta Košice a kolegov z magistrátu tu môžem povedať, že sa usilujeme o to, aby vás Košické rozprávkové Vianoce každý rok príjemne prekvapili novými prvkami. Práve v tomto sviatočnom čase sa dokážeme po každodennom zhone príjemne zastaviť na naše srdcia a mysle otvoriť kráse okolo nás viac ako kedykoľvek inokedy počas roka. Všetko čo už bolo a všetko, čo práve je prežívame oveľa intenzívnejšie a citlivejšie. Dokážeme si naplno vychutnať a užiť to, čo je za normálnych okolností bežné, ibaže v čase vianočnom sa stáva akýmsi nevšedným a príťažlivým. Myslím, že práve takto na nás dokáže pôsobiť čaro Vianoc a my všetci mu radi znova a znova podliehame.

Aj v tomto roku sme pre vás pripravili bohatý kultúrny program, krásnu výzdobu a všetko to, čo ku Košickým rozprávkovým Vianociam neodmysliteľne patrí. A tak ako po minulé roky, sme pridali aj niečo navyše. Nepochybujem o tom, že s radosťou v srdci a s pokojom v duši si užijete tento čarovný čas naplno s vašimi najbližšími, priateľmi, známymi a kolegami, skrátka so všetkými, ktorých máte radi a v meste, ktoré máte radi.

Prežite teda aj v tomto roku krásne a pokojné vianočné a novoročné sviatky a v novom roku 2017, vám všetkým prajem veľa zdravia, šťastia lásky a úspechov.


Váš primátor Richard RAŠI
KOŠICKÉ VIANOČNÉ TRHY na Hlavnej ulici, denne od 09:00 do 22:00 hod.
PRIMÁTORSKÝ PUNČ podávaný dennne od 16:00 do 20:00 hod.

PROGRAMOVÝ KALENDÁR Košických rozprávkových Vianoc 2016     /formát .pdf  5 MB/

Košické rozprávkové Vianoce 2016 - PLAGÁT     /formát .pdf   1,3 MB/


Zdroj: Referát marketingu a kultúry MMK


Mestské podniky