Nedeľa, 21. Október 2018

KOŠICKÉ ROZPRÁVKOVÉ VIANOCE 2017


Programový kalendár Košických rozprávkových Vianoc [pdf 4,5 MB] Milí návštevníci Košických rozprávkových Vianoc 2017,


Je tu opäť čarovný čas pokoja a mieru v našich dušiach. Čas ako stvorený na príjemné rodinné a priateľské stretnutia, na odovzdávanie a prijímanie radostných prekvapení v podobe darčekov, vrátane toho najväčšieho daru, ktorý nikdy nezovšednie a neomrzí – tým je láska a porozumenie medzi ľuďmi. Skrátka je tu čas vianočný, ktorý máme všetci radi a tešíme sa naň po celý rok. Zo srdca Vám všetkým prajem, aby ste si ho naplno užili a odniesli si z neho do nového roka hlboké zážitky a novú životnú energiu. Mesto Košice chce aj v tomto roku výrazne prispieť k tomu, aby sa to vám i nám spoločne podarilo. Počas tohtoročných Košických rozprávkových Vianoc sme pre vás pripravili všetko to, čo máte z ich bohatej ponuky najradšej a bez čoho by ste si košické vianočné sviatky strávené medzi Košičanmi a návštevníkmi mesta nevedeli ani predstaviť.

Tak ako každý rok pridávame aj niečo navyše – príjemné prekvapenia vo výbere účinkujúcich aj vo vianočnej výzdobe mesta. Opäť sme sa snažili o to, aby Košické rozprávkové Vianoce boli tradičné aj jedinečné zároveň. Aby Vám ponúkli všetko, čo očakávate, aj to, čo ste možno nečakali a čo vám urobí radosť. Viac sa dozviete po prečítaní programovej ponuky v tomto bulletine.

Verím, že spoločne prežijeme na konci tohto roka krásne a pokojné vianočné i novoročné sviatky. Do nového roka 2018 mi zároveň dovoľte zaželať vám všetkým najmä pevné zdravie a veľa, veľa šťastia, lásky a úspechov. Majte sa krásne a nech sa Vám darí


Váš Richard Raši
KOŠICKÉ VIANOČNÉ TRHY na Hlavnej ulici, denne od 09:00 do 22:00 hod.
PRIMÁTORSKÝ PUNČ podávaný dennne od 16:00 do 20:00 hod.

PROGRAMOVÝ KALENDÁR Košických rozprávkových Vianoc 2017     /formát .pdf  4 MB/


Zdroj: Referát marketingu a kultúry MMK