Deň mesta Košice
DEŇ MESTA KOŠICE
XVII. ROČNÍK

DEŇ MESTA KOŠICE 2011

28.apríl – 9. máj


Oslavy Dňa mesta Košice v roku 2011 sú pripravované v znamení neopakovateľnej významnej svetovej športovej udalosti - Majstrovstiev sveta v ľadovom hokeji, keďže sa popri Bratislave dejiskom šampionátu stávajú aj Košice v termíne od 29. apríla do 9. mája. Veľký otvárací ceremoniál MS sa uskutoční na Hlavnej ulici 28. apríla a centrum mesta ponúkne až do úplného ukončenia majstrovstiev, teda do 15. mája 2011, možnosť sledovania jednotlivých zápasov na veľkoplošných obrazovkách vo vytvorených zónach pre fanúšikov v centre mesta.

Bulletin s programom osláv Dní mesta Košice 2011 Ani v roku 2011 nebudú chýbať v rámci osláv Dňa mesta Košice tradičné podujatia a nové kultúrno-spoločenské a zábavné aktivity, ktoré sú pripravované pre širokú verejnosť - pre všetkých Košičanov, ktorí si obľúbili programy v prvých májových dňoch, kedy sa mesto Košice oblečie do sviatočného šatu.

Košičania sú známi svojim typickým lokálpatriotizmom, hrdosťou na svoje mesto, čo dávali aj patrične najavo aj svojou bohatou účasťou na všetkých hlavných i sprievodných podujatiach v centre mesta i v jeho blízkom okolí. To bola najväčšia odmena organizátorom osláv pamätného dňa mesta. Veríme, že to tak zostane aj v budúcnosti.


      Program osláv Dní mesta Košice - bulletin     /formát .pdf   1 648 kB/

      Plagát k oslavám Dní mesta Košice     /formát .pdf   1 118 kB/

      ZUMBA SHOW - ukážky tanca     /formát .mp4   50 MB/


Pozvánka do Košíc - WELCOME TO KOŠICE


DEŇ MESTA KOŠICE DEŇ MESTA KOŠICE DEŇ MESTA KOŠICE DEŇ MESTA KOŠICE

/Zdroj: referát kultúry MMK/


Mestské podniky