Prejsť na obsah

Upozornenie pre rezidentov bývajúcich v okolí Steel arény

Vstup do regulovanej zóny Jánošikova/Nerudova budú mať iba rezidenti oprávnení parkovať na základe registrácie v mestskom parkovacom systéme a rezidenti, ktorí sú držiteľmi platnej fyzickej karty EEI, s ktorou sa môžu preukázať.

Rezidentov, ktorí sú zaregistrovaní u EEI iba elektronicky upozorňujeme, že je potrebné, aby sa najneskôr do 8. 5. 2019 preregistrovali do Mestského parkovacieho systému na základe dokladov o zaplatení EEI alebo iného potvrdenia, ktoré vydalo EEI.

Preregistrovať sa môžete v Kancelárii prvého kontaktu na prízemí Magistrátu mesta Košice, Trieda SNP48/A.

Prevádzková doba: 

Po        8:00 – 15:30 hod.

Ut         8:00 – 15:30 hod.

St          8:00 – 18:00 hod.

Št          8:00 – 15:30 hod.

Pia        8:00 – 14:30 hod. 

Mobil (infolinka):   0915 942 983  (len počas prevádzkovej doby)

E-mail: parking@kosice.sk

Viac informácií o preregistrovaní rezidentskej parkovacej karty nájdete na https://www.kosice.sk/mesto/vseobecne-informacie-o-rezidentskej-parkovacej-karte

 

Počas uzávery v regulovanej zóne nebude umožnený vjazd vozidlám iných návštevníkov a účastníkov cestnej premávky. Dopravné obmedzenia budú riadne vyznačené prenosným dopravným značením a riadené štátnou a mestskou políciou.

V prípade, že niekto nebude akceptovať podmienky parkovania upraveného režimu, bude musieť po dohovore akceptovať výzvu policajného zboru (na odtiahnutie).