Prejsť na obsah

Články - Archív článkov

Zoznam archivovaných článkov

Ak chcete vyhľadávať počkajte, inicializuje sa
Vyhľadávanie
ROK:
MOŽNOSTI: SAMOSTATNÝ ROZSAH
-

Návšteva Jej Veličenstva, holandskej kráľovnej Beatrix v Košiciach sa bezpochyby zapíše do dejín mesta zlatým písmom. Predovšetkým vďaka občanom a návštevníkom Košíc, ktorý jej vytvorili skvelú atmosféru a nádhernú kulisu.
Košice poctila svojou návštevou jedna z najobľúbenejších panovníčok Európy – Jej Veličenstvo Beatrix kráľovná Holandského kráľovstva
Karpatská nadácia so sídlom v Košiciach pripravila interné hlasovanie v rámci súťaže o najlepšiu prezentáciu na tému „Miesto, kde chceme žiť”, do ktorej postúpili dve košické gymnáziá.
Spomienkový chodník osobností na južnej strane Dómu sv. Alžbety obohatila v posledných dňoch pamätná dlaždica pripomínajúca návštevu Jej Veličenstva holandskej kráľovnej Beatrix
Dňa 17.5.2007 v čase od 9.00 do 15.00 sa v priestoroch vzdelávacieho centra TeleDomu na Timonovej ulici č.27 uskutoční Európsky informačný deň.
Ojedinelá výstava v dobových vagónoch o tragických ľudských osudoch počas holokaustu, ktorej otvorenie sa uskutoční 14. mája 2007