V dňoch 9. – 11. októbra 2008 t.j. od štvrtka do soboty tohto týždňa dôjde k týmto zmenám počas konania súťaže
Ak chcete vyhľadávať počkajte, inicializuje sa
Vyhľadávanie
Zoznam aktuálnych článkov
Hlavná ulica ako barcelónska La Rambla
08.10.2008 | Aktuality
Dni španielskej kultúry už po tretíkrát oživili ulice i výstavné priestory mesta.
Vo štvrtok sa uzavrie pietne miesto
08.10.2008 | Aktuality
Pietne miesto spomienky na obete tragickej dopravnej nehody mesto vo štvrtok uzavrie.
Zomrel herec Peter Gažo
08.10.2008 | Aktuality
Primátor Košíc vyjadril osobným listom sústrasť rodine zosnulého herca Petra Gaža.
Primátor mesta Košice František Knapík prevzal podobne ako minulého roku záštitu nad medzinárodným podujatím s názvom „Dom 2008
Primátor mesta Košice František Knapík prijal včera v priestoroch Historickej radnice
Charitatívny futbalový turnaj
07.10.2008 | Aktuality
Bezdomovci: Internacionáli
Svetový deň duševného zdravia :
06.10.2008 | Aktuality
Liga za duševné zdravie SR organizuje 5. ročník informačnej kampane DNI DUŠEVNÉHO ZDRAVIA
V Krásnej nad Hornádom bola včera oficiálne otvorená nová cyklotrasa v celkovej dĺžke 30 km.
V nedeľu 5. 10. 2008 sa uskutoční Medzinárodný maratón mieru. Počas jeho konania od 9.00 do 15.30 hod. bude MHD premávať s nasledujúcimi zmenami
Výtvarné Košice
30.09.2008 | Aktuality
Raffael a Tizian v Košiciach?
Propagácia zdravého životného štýlu s dôrazom na prevenciu srdcovo-cievnych ochorení bola hlavnou myšlienkou podujatia Beh o srdce,
V rámci komunikačnej kampane o zavedení eura na Slovensku, dňa 27.septembra, t.j. o 100 dní pred zavedením eura, v krajských mestách prebehne event "Deň eura".
Už 4. ročník podujatia sa bude konať v Košiciach vo štvrtok 25. septembra v historickej budove Štátneho divadla
Tohtoročné Košické slávnosti vína vstúpili do histórie vskutku impozantne.
Bratislava – Európskym hlavným mestom kultúry (EHMK) na rok 2013 sa stali Košice. Rozhodla o tom dnes v Bratislave na pôde Ministerstva kultúry SR 13-členná medzinárodná porota na čele s predsedom Bobom Scottom. Košický projekt Interface je projektom dlhodobej transformácie mesta prostredníctvom kultúry, ktorý chce vytvoriť priaznivé prostredie pre kultúru a kreativitu.
Košické slávnosti vína 2008
09.09.2008 | Aktuality
Už po druhý krát sa v metropole východného Slovenska uskutočnia Košické slávnosti vína, ktorých poslaním je obnova tradícií spojených s kultúrou pestovania viniča a dorábania vína.
Tlačové vyhlásenie k tragickej udalosti
08.09.2008 | Aktuality
Po prijatí správy o ťažkej dopravnej nehode slovenského autobusu na diaľnici pri chorvátskom meste Gospič, pri ktorej včera ráno tragicky zahynulo 14 cestujúcich, prevažne z Košíc, ponúkol pomoc primátor mesta Košice Ing. František Knapík rodinám pozostalých a ranených.
Riešenie akútnych problémov týkajúcich sa kvality života na sídlisku Luník IX je pre mesto Košice výsostne dôležité téma.
Druhý ročník Festivalu divadiel strednej Európy
05.09.2008 | Aktuality
Košice Františka Knapíka otvorilo v historickom centre mesta, na Hlavnej scéne pri Immaculate, westernovou paródiou Limonádový Joe v podaní bratislavskej Novej scény. Paródia zároveň odštartovala maratón 18 predstavení 2. ročníka Festivalu divadiel strednej Európy, ktorý potrvá do konca týždňa.