Prejsť na obsah

Články - Archív článkov

Zoznam archivovaných článkov

Ak chcete vyhľadávať počkajte, inicializuje sa
Vyhľadávanie
ROK:
MOŽNOSTI: SAMOSTATNÝ ROZSAH
-

Pätnásť adeptov policajného remesla dnes nastúpilo na trojmesačný vzdelávací kurz na Strednú odbornú školu PZ v Košiciach, ktorý ukončia záverečnou skúškou.
František Knapík, zastupujúci primátor mesta Košice, ktorý kandidoval za pravicovú koalíciu KDH-SDKÚ-DS-SMK-OKS, zvíťazil vo včerajších doplňujúcich voľbách primátora Košíc. Získal 7302 platných hlasov, čo bolo najviac spomedzi siedmich kandidátov.
Na nádvorí Katovej bašty, pred replikou pamätného domu Františka II. Rákócziho, pripomínajúcej miesto v ktorom trávil v prvej polovici 18. storočia dlhé roky vyhnanstva (v tureckom meste Rodošto) už stojí socha tohto odbojného kniežaťa.
Kontrolnou nočnou akciou zameranou na zmapovanie aktuálnej situácie v Košiciach z hľadiska bezpečnosti, odštartovalo včera (28. 3. 06) vedenie mesta sériu výjazdov do košických ulíc. Zastupujúci primátor Košíc František Knapík zdôvodnil operatívnu kontrolu potrebou dôkladnejšieho spoznania bezpečnostnej situácie priamo v teréne.
Pokiaľ Vaša mestská časť, Vaša inštitúcia organizuje v termíne od 1. do 7. mája 2006 vlastné podujatia, ktoré môžu obohatiť celý harmonogram osláv, ponúkame Vám možnosť ich propagovania v programovom bulletine. V prípade záujmu je potrebné zaslať podkladové materiály o podujatí v termíne do 5. 4. 2006.
Zastupujúci primátor mesta Košice František Knapík dnes oslovil listom prezidenta Správnej rady OZ Košická Aréna Ing. Ľubomíra Veme, v ktorom mu navrhol zorganizovať Deň otvorených dverí novej Steel Areny tak, aby sa s ňou mohli oboznámiť všetci Košičania.
V priestoroch košického Centra voľného času DOMINO sa 8. februára uskutoční Krajské kolo v poradí už VIII. ročníka Olympiády ľudských práv, prestížnej celoslovenskej súťaže určenej pre študentov gymnázií, stredných škôl a odborných učilíšť.