Poslanci

Mestské zastupiteľstvo

Poslanci Mestského zastupiteľstva

zvolení v komunálnych voľbách v r.1998 na obdobie r.1998 - 2002
Za koalíciu SOP-SDĽ-SDSS
JUDr. Katarína Dudíková
PhDr. Katarína Čižmáriková
JUDr. Emil Župík
Ing. Jaroslav Mezencev
Ing. Ladislav Garay
Ing. Anton Kurta
Ing. Ján Šarak
JUDr. Jaroslav Hlinka
Ing. Boris Farkašovský
JUDr. Ján Gašpar
PhDr. Ján Bachura
Ing. Igor Kozák
JUDr. Andrej Adam
RNDr. Alexander Hudák
Štefan Dutko
Ing. Dušan Kovalík
Ing. Zuzana Gamráthová
JUDr. Ján Gabštúr
Ing. Jozef Drábik
Ing. Albert Harvan
MUDr. Ľudmila Homindová
Štefan Čabala
Ernest Buday
Anton Filčák
MVDr. Jozef Klíma
Ing. Milan Ábel
Ing. Štefan Kandráč
JUDr. Ing. Ján Bílek
Ing. Pavol Hanušin
Ing. Jozef Filas
JUDr. Vladimír Janočko
MVDr. Michal Kopka
MUDr. Ing. Oto Brandebur
Ing. Jozef Pavelka
Ing. Igor Bramuška
Peter Konček
Ing. Július Levický
Ing. Gabriel Fischer
Ing. Ján Geschwandtner
Ing. Štefan Vranovský
MUDr. Mária Grullingová
Ing. Ján Farkaš
Ing. Dušan Sarka
PaeDr. Vladimír Kužilla
JUDr. Hilda Mýtniková
MUDr. Peter Novotný
MVDr. Juraj Mak
JUDr. Zdenko Trebuľa


Nezávislí kandidáti:
Ing. Viktor Jeník
JUDr. Daniela Dubovská
Ján Kiszel
Ing. Ján Jakubčiak
JUDr. Andreja Takáčová


Za HZDS:
Ing. Jozef Juhás


Za Demokratické hnutie Rómov:
Ladislav Holub
Za koalíciu KDH-DS-SMK
Milan Tóth
František Balún
Ing. Ladislav Lumtzer
Ing. Emil Kočiš
Ing. Jozef Halász
Ing. Marta Čuchranová
Ing. Ján Kupec
Ing. František Knapík
Erika Dolná
Daniel Rusnák
Mgr. Mária Sadovská
Martin Boritáš
Ing. Ján Forgáč
PhDr. Stanislav Hvozdík
Ing. arch. Michal Baník
Ing. Marián Dittrich
Ing. Ján Süli
Ing. Peter Bajus
Ing. Vincent Handžák
Jozef Lengyel
Ing. Martin Jalč
Miloš Beca
Ing. Jozef Filipko


Za Národnú alternatívu
Slovenska:

JUDr. Ján Demikát


Za Stranu práce:
Vladimír Krištof 

 


Poslanecké kluby v Mestskom zastupiteľstve

Strana občianskeho porozumenia

Predseda:
1/ Janočko Vladimír, JUDr.
2/ Bílek Ján, JUDr. Ing.
3/ Bramuška Igor, Ing.
4/ Gašpar Ján, JUDr.
5/ Geschwandtner Ján, Ing.
6/ Hlinka Jaroslav, JUDr.
7/ Farkašovský Boris, Ing.
8/ Vranovský Štefan, Ing.


Kresťansko-demokratické hnutie

Predseda:
1/ Kočiš Emil, Ing.
2/ Balún František
3/ Baník Michal, Ing. arch.
4/ Beca Miloš
5/ Boritáš Martin
6/ Čuhranová Marta, Ing.
7/ Dittrich Marián, Ing.
8/ Dolná Erika
9/ Forgáč Ján, Ing.
10/ Hvozdík Stanislav, PhDr. CSc.
11/ Knapík František, Ing.
12/ Kupec Ján, Ing.
13/ Lengyel Jozef
14/ Sadovská Mária, Mgr.
15/ Tóth Milan


Demokratická strana


1/ Rusnák Daniel
2/ Bajus Peter, Ing.
3/ Filipko Jozef, Ing.
4/ Halász Jozef,.Ing.PhD.


NEKA


Predseda:
1/ Jakubčiak Ján, Ing.
2/ Takáčová Andreja, JUDr.
3/ Buday Ernest


Aliancia nového občana


1/ Kozák Igor, Ing.
2/ Brandebur Otto, MUDr. Ing.
3/ Dudíková Katarína, JUDr.
4/ Fischer Gabriel, Ing.
5/ Homindová Ľudmila, MUDr.
6/ Krištof Vladimír / (SP)
7/ Levický Július, Ing.
8/ Župík Emil, JUDr.
9/ Vinc Stanislav, Ing.

Strana demokratickej ľavice 


Predseda:
1/ Hanušin Pavol, Ing.
2/ Adam Andrej, JUDr.
3/ Bachura Ján, PhDr.
4/ Čabala Štefan
5/ Drábik Jozef, Ing.
6/ Farkaš Ján, Doc, Ing. CSc.
7/ Filas Jozef, Ing. CSc.
8/ Filčák Anton
9/ Grüllingová Mária, MUDr.
10/ Harvan Albert, Ing.
11/ Hudák Alexander, RNDr.
12/ Konček Peter
13/ Kovalík Dušan, Ing.
14/ Kužilla Vladimír, PaedDr.
15/ Mýtniková Hilda, JUDr.
16/ Orság Miroslav, MVDr. CSc.


Sociálnodemokratická alternatíva

Predseda:
1/ Kopka Michal, MVDr. CSc.
2/ Ábel Milan, Ing. CSc.
3/ Čižmáriková Katarína, PhDr.
4/ Dutko Štefan
5/ Gabštúr Ján, JUDr.
6/ Gamráthová Zuzana, Ing.
7/ Garay Ladislav, Ing.
8/ Juhás Jozef, Ing. (HZDS)
9/ Klíma Jozef, MVDr.
10/ Kurta Anton, Ing.
11/ Mak Juraj, MVDr.
12/ Mezencev Jaroslav, Ing.
13/ Novotný Peter, MUDr.
14/ Sarka Dušan , Ing. PhD.
15/ Šarak Ján, Ing.
16/ Suchý František, Ing.



Slovenská demokratická a kresťanská únia

Predseda:
1/ Jalč Martin, Ing.
2/ Handžák Vincent, Ing.
3/ Jeník Viktor, Ing.
4/ Lumtzer Ladislav, Ing.
5/ Rajnič Alojz, MUDr.
6/ Süli Ján, Ing.


Nezaradení poslanci

1/ Demikát Ján, JUDr. (NaAS)
2/ Holub Ladislav (I)