Prejsť na obsah

Mestská rada

Informácie

Zasadnutia mestskej rady

26.05.2022 33. zasadnutie mestskej rady
04.04.2022 32. (mimoriadne) zasadnutie mestskej rady
17.03.2022 31. (mimoriadne) zasadnutie mestskej rady
02.03.2022 30. zasadnutie mestskej rady
17.02.2022 29. zasadnutie mestskej rady
30.11.2021 28. zasadnutie mestskej rady
25.11.2021 27. zasadnutie mestskej rady
06.09.2021 26. zasadnutie mestskej rady
17.06.2021 25. zasadnutie mestskej rady
19.04.2021 24. zasadnutie mestskej rady
25.01.2021 23. zasadnutie mestskej rady
16.11.2020 22. (mimoriadne) zasadnutie mestskej rady
19.10.2020 21. (mimoriadne) zasadnutie mestskej rady
28.09.2020 20. zasadnutie mestskej rady
25.06.2020 19. (mimoriadne) zasadnutie mestskej rady
10.06.2020 18. zasadnutie mestskej rady
21.05.2020 17. zasadnutie mestskej rady
29.04.2020 16. (mimoriadne) zasadnutie mestskej rady
26.03.2020 15. (mimoriadne) zasadnutie mestskej rady
20.02.2020 14. (mimoriadne) zasadnutie mestskej rady
29.01.2020 13. zasadnutie mestskej rady
22.11.2019 12. zasadnutie mestskej rady
24.10.2019 11. (mimoriadne) zasadnutie mestskej rady
19.09.2019 10. (mimoriadne) zasadnutie mestskej rady
28.08.2019 9. zasadnutie mestskej rady
27.06.2019 8. (mimoriadne) zasadnutie mestskej rady
19.06.2019 7. (mimoriadne) zasadnutie mestskej rady
30.05.2019 6. zasadnutie mestskej rady
11.04.2019 5. (mimoriadne) zasadnutie mestskej rady
21.03.2019 4. zasadnutie mestskej rady
06.03.2019 3. (mimoriadne) zasadnutie mestskej rady
24.01.2019 2. zasadnutie mestskej rady
10.12.2018 1. (mimoriadne) zasadnutie mestskej rady

Členovia mestskej rady

Primátor:

 

Ing. Jaroslav Polaček

 



Poslanci:

 

Mgr. Bernard Berberich

 

Ing. Jozef Filipko

 

Mgr. Marcel Gibóda

 

Mgr. Lucia Gurbáľová

 

JUDr. Ing. Peter Huba, PhD.

 

Ing. Mgr. Lenka Kovačevičová

 

Mgr. Ladislav Lörinc

 

Ing. Milan Lesňák **)

 

MUDr. Ján Sekáč

 

Mgr. Ladislav Strojný *)

 

 

Predseda Rady starostov:

 

Ing. Ján Nigut 

 


voľba členov Mestskej rady v Košiciach uzn. č. 4/I. (ustanovujúce)zasadnutie MZ v Košiciach zo dňa 10.12.2018

 

*) člen MR s účinnosťou od 27.02.2020 namiesto p. Henricha Burdigu

**) člen MR s účinnosťou od 13.05.2021 namiesto JUDr. Mgr. Ladislava Rovinského


Zmeny v zložení mestskej rady v priebehu volebného obdobia