Poslanci

Mestské zastupiteľstvo

Poslanci Mestského zastupiteľstva

zvolení v komunálnych voľbách v r.2002 na obdobie r.2002 - 2006

 Poslanci MZ zoradení podľa volebných obvodov
 Zmeny v poslaneckom zbore MZ v priebehu volebného obdobia r.2002 - 2006

Za koalíciu ANO, SMER. SMK-MKP   Nezávislí kandidáti
JUDr.Marta Budišová   Mgr.Ľubica Blaškovičová
MUDr.Ľubomír Demský   Ing.Darina Čižmárová
JUDr.Katarína Dudíková   Ing.Jozef Drábik
Ing.Boris Farkašovský   JUDr.Jaroslav Hlinka
Ing.Jozef Filipko   Ing.Ján Jakubčiak
Ing.Stanislav Kočiš   Monika Puzderová
JUDr.Ján Kováčik   JUDr.Andreja Takáčová
Ing.Ladislav Olexa   MUDr.Valéria Vasiľová
Helena Poliaková    
Mgr.Monika Smolková   Za koalíciu SDA, HZD, SDĽ
Ing.František Vančo   JUDr.Cyril Betuš
    PhDr.Katarína Čižmáriková
Za koalíciu HZDS, P SNS, SNS   Ing.Ján Frajt
JUDr.Oskar Ivanko   Tibor Horváth
MVDr.Anna Jenčová   MVDr.Jozef Klíma
Ivanka Macichová   PhDr.Pavol Mutafov
Vincent Nagy    
    Za koalíciu SDKÚ, OKS
Za koalíciu KDH, DS   Ing.Ladislav Baločko
Ing.Branislav Adamkovič   Ing.Peter Baník
MUDr.Daniel Adamkovič   PhDr.Eva Bombová
Ing.Peter Bajus   RNDr.Dušan Bosák
František Balún   Doc., Ing., PhD.Michal Cehlár
Bernard Berberich   JUDr.Eugen Čuňo
MUDr.Milan Bereš   PhDr.Iveta Friedmannová
Martin Boritáš   Mgr.Ľubomír Grega
Ing.Tibor Boroš   JUDr.Igor Grekov
Ing.Peter Cengel   Ing.Vincent Handžák
Mikuláš Čečko   MUDr.Martin Hrivňák
Ing.Jozef Čurlej   Ing.Martin Jalč
RNDr.,CSc.Michal Čverčko   Ing.Viktor Jeník
Ing.Marián Dittrich   MUDr.Igor Jutka
Ing.Andrej Dobránsky   Dipl.Ing., CSc.Michal Kravčík
MVDr.Jozef Figeľ   Marek Labuda
Ing.Ján Forgáč   JUDr.Igor Laskovský
Ing.Mária Gamcová   Ing.Ladislav Leco
Agnesa Janitorová   Ing.Jozef Ondruš
Ing.František Knapík **)   Anna Parišková
Ing.Emil Kočiš *)   Ing.Katarína Sokolová
Ing.Ján Kupec   JUDr.Silvia Šafárová
Ing.Ladislav Lancoš   Ing.František Zika
Jozef Lengyel    
Tibor Matoušek    
Ing.Michal Müller   Za Ženu a rodinu
František Piasecký   Mária Birošová
Daniel Rusnák    
     



*) vzdal sa poslaneckého mandátu 4.4.2005.
Za náhradníka bol zvolený Ing. František Fedák na XVI. rokovaní MZ dňa 28.4.2005.
**) vzdal sa poslaneckého mandátu 26.4.2006 (na základe víťazstva vo voľbách primátora mesta Košice konaných 8.4.2006)
Za náhradníka bol zvolený Ing. Dušan Petrenka na 14. mimoriadnom rokovaní MZ dňa 26.4.2006.

Poslanecké kluby v Mestskom zastupiteľstve

KDH
Predseda:
1. Martin Boritáš
2. Daniel Adamkovič MUDr.
3. Peter Bajus Ing.
4. František Balún
5. Bernard Berberich
6. Milan Bereš MUDr.
7. Peter Cengel Ing.
8. Mikuláš Čečko
9. Jozef Čurlej Ing.
10. Michal Čverčko RNDr.,CSc.
11. Marián Dittrich Ing.
12. Andrej Dobránsky Ing.
13. Jozef Figeľ MVDr.
14. Ján Forgáč Ing.
15. Agnesa Janitorová
16. Ján Kupec Ing.
17. Jozef Lengyel
18. Michal Müller Ing.
19. František Piasecký
20. Daniel Rusnák
 
 
HZDS, SNS
Predseda:
1. Anna Jenčová MVDr.
2. Oskar Ivanko JUDr.
3. Ivanka Macichová
4. Vincent Nagy
 
 
ANO
Predseda:
1. Ján Kováčik JUDr.
 
 
Spoločný poslanecký klub                
Predseda:
1. Ján Frajt Ing.
2. Cyril Betuš JUDr.
3. Mária Birošová
4. Marta Budišová JUDr.
5. Katarína Čižmáriková PhDr.
6. Jozef Drábik Ing.
7. Boris Farkašovský Ing.
8. Tibor Horváth
9. Jozef Klíma MVDr.
10. Pavol Mutafov PhDr.
11. Helena Poliaková
12. Monika Smolková Mgr.
13. Ladislav Olexa Ing.
14. František Vančo Ing.
15. Dušan Petrenka Ing.
 
SDKÚ-DS, OKS, SMK
Predseda:
1. Igor Jutka MUDr.
2. Ladislav Baločko Ing.
3. Peter Baník Ing.
4. Dušan Bosák RNDr.
5. Eugen Čuňo JUDr.
6. Iveta Friedmannová PhDr.
7. Ľubomír Grega Mgr.
8. Igor Grekov JUDr.
9. Vincent Handžák Ing.
10. Ján Jakubčiak Ing.
11. Martin Jalč Ing.
12. Viktor Jeník Ing.
13. Michal Kravčík Dipl.Ing., CSc.
14. Marek Labuda
15. Igor Laskovský JUDr.
16. Jozef Ondruš Ing.
17. Anna Parišková
18. Katarína Sokolová Ing.
19. Tibor Matoušek
20. Branislav Adamkovič Ing.
21. Tibor Boroš Ing.
22. František Fedák Ing.
23. Jozef Filipko Ing.
 
 
Slobodné fórum
Predseda:
1. František Zika Ing.
2. Eva Bombová PhDr.
3. Michal Cehlár Doc., Ing., PhD.
4. Mária Gamcová Ing.
5. Martin Hrivňák MUDr.
6. Silvia Šafárová JUDr.
7. Katarína Dudíková JUDr.
8. Ľubomír Demský MUDr.
9. Stanislav Kočiš Ing.
10. Ladislav Leco Ing.
 
 
NEKA
Predseda:
1. Jaroslav Hlinka JUDr.
2. Ľubica Blaškovičová Mgr.
3. Darina Čižmárová Ing.
4. Ladislav Lancoš Ing.
5. Monika Puzderová
6. Andreja Takáčová JUDr.
7. Valéria Vasiľová MUDr.
 
 
 
 
 

Dátum poslednej zmeny 26.10.2006