Poslanci

Mestské zastupiteľstvo

Poslanci Mestského zastupiteľstva 

zvolení v komunálnych voľbách v r.2010 na obdobie r.2010 - 2014
 Poslanci MZ zoradení podľa volebných obvodov
 Zmeny v poslaneckom zbore MZ v priebehu volebného obdobia r.2010 - 2014

Za koalíciu SDKÚ-DS, KDH, SMK-MKP    
Mgr. Bernard Berberich
MUDr. Milan Bereš, PhD.
Ing. Mikuláš Čečko
Ing. Ján Dečo
MVDr. Jozef Figeľ
Ing. Jozef Filipko
Tibor Gábor
Ing. Marián Gál, PhD.
MUDr. Igor Jutka, MPH.
Peter Kasterko
Ing. Iveta Kijevská
JUDr., PhDr. Michal Kočiš
MUDr. Radovan Molčan
Ing. Ľuboš Pajtáš *)
Ing. RNDr. Emil Petrvalský, CSc.
Daniel Rusnák
MUDr. Ján Sekáč
Ing. Ján Süli
MUDr. Marek Vargovčák
 
Nezávislí kandidáti
Mgr. art. Ľubica Blaškovičová
Ing. Patrícia Čekanová
PhDr. Katarína Čižmáriková
Marián Gaj
Ing. Mária Gamcová, PhD.
Mgr. Ľubomír Grega
Ing. Alfonz Halenár
JUDr. Jaroslav Hlinka
JUDr. Marek Kažimír
Ing. Marián Siksa
 
Za koalíciu SMER-SD, MOST-HÍD
JUDr. Margita Adamčíková
Mgr. Jozef Andrejčák
Ing. Juraj Briškár
JUDr. Otto Brixi
Ing. Dušan Cais
MUDr. Ľubomír Demský
JUDr. Katarína Dudíková
Mgr. Milan Géci
MUDr. Mária Grüllingová
Ing. Miloš Ihnát
Ing. Ján Jakubov
Ing. Marek Kandráč
Ing. Stanislav Kočiš
Ing. Štefan Lasky
Ing. Ladislav Lazár
MUDr. Renáta Lenartová, PhD.
Ing. Dušan Petrenka
Mgr. Igor Sidor, PhD., MBA
 
Za EDS
JUDr. Marián Melichárek
 
Za ĽS-HZDS
MVDr. Anna Jenčová
 
Za SDĽ-SOS
JUDr. Cyril Betuš


*) zánik poslaneckého mandátu 29.12.2011, od 10.1.2012 náhradník JUDr. Jaroslav Kaifer 

Poslanecké kluby v Mestskom zastupiteľstve

SMER-SD, MOST-HÍD
Predseda:
1. Milan Géci   (SMER-SD)
2. Margita Adamčíková   (SMER-SD)
3. Jozef Andrejčák   (SMER-SD)
4. Ján Jakubov   (SMER-SD)
5. Stanislav Kočiš   (MOST-HÍD)
6. Mária Grüllingová   (SMER-SD)
7. Renáta Lenártová   (MOST-HÍD)
8. Otto Brixi   (SMER-SD)
9. Ľubomír Demský   (MOST-HÍD)
10. Ladislav Lazár   (SMER-SD)
11. Štefan Lasky   (SMER-SD)
12. Igor Sidor   (NEKA)
13. Katarína Dudíková   (MOST-HÍD)
14. Dušan Cais   (SMER-SD)
15. Juraj Briškár   (SMER-SD)
16. Marek Kandráč   (SMER-SD)
17. Dušan Petrenka   (SMER-SD)
18. Anna Jenčová   (ĽS-HZDS)
19. Jaroslav Kaifer   (SMER-SD)
 
 
NEZARADENÍ
1. Ľubica Blaškovičová   (NEKA)
2. Patrícia Čekanová   (NEKA)
3. Katarína Čižmáriková   (NEKA)
4. Marián Gaj   (NEKA)
5. Mária Gamcová   (NEKA)
6. Ľubomír Grega   (NEKA)
7. Alfonz Halenár   (NEKA)
8. Jaroslav Hlinka   (NEKA)
9. Marek Kažimír   (NEKA)
10. Marián Siksa   (NEKA)
11. Cyril Betuš   (NEKA)
12. Miloš Ihnát   (NEKA)
SDKÚ-DS, EDS
Predseda:
1. Emil Petrvalský   (SDKÚ-DS)
2. Igor Jutka   (SDKÚ-DS)
3. Mikuláš Čečko   (SDKÚ-DS)
4. Iveta Kijevská   (SDKÚ-DS)
5. Ján Süli   (SDKÚ-DS)
6. Ján Sekáč   (SDKÚ-DS)
7. Marek Vargovčák   (SDKÚ-DS)
8. Marián Gál   (SDKÚ-DS)
9. Marián Melichárek   (EDS)
 
 
KDH, SMK-MKP
Predseda:
1. Daniel Rusnák   (KDH)
2. Bernard Berberich   (KDH)
3. Milan Bereš   (KDH)
4. Ján Dečo   (KDH)
5. Jozef Figeľ   (KDH)
6. Jozef Filipko   (SMK-MKP)
7. Tibor Gábor   (SMK-MKP)
8. Peter Kasterko   (KDH)
9. Michal Kočiš   (KDH)
10. Radovan Molčan   (KDH)