Najväčšia hudobná udalosť v Košiciach sa blíži...do 15. júna podajte prihlášky
Historické jadro nášho mesta bude ešte krajšie. V minulých dňoch sa začali stavebné práce (firma SVIP s.r.o.) na južnej strane Dómu sv. Alžbety v priestore medzi chrámom a kaplnkou sv. Michala.
Predstavitelia 240 kresťanských hnutí a spoločenstiev katolíckej, reformovaných a pravoslávnych cirkví z celej Európy vydali v nemeckom Stuttgarte svedectvo o rastúcom zbližovaní a spolupráci
V sobotu 2. júna sa košické letisko premení na detský areál
Slávnostným zhromaždením zajtra vyvrcholí program 55. výročia osláv TU
Na potulkách s Milanom Kolcúnom sa bude tento víkend možno aj zvoniť
Na prijatí izraelského veľvyslanca v historickej radnici zaznelo viacero rozmerov spolupráce štátu Izrael s mestom Košice
Dnes o 10.00 hod. začal vo Verejnej knižnici Jána Bocatia literárny 24 hodinový maratón čítania
Miestny úrad Mestskej časti Košice - Krásna v roku 2005 zriadil Kanceláriu prvého kontaktu z dôvodu zrýchlenia vybavovania občanov, najmä pri overovaní a osvedčovaní podpisov a listín.
V utorok 29. mája máte možnosť pozvať svojich susedov na pohárik pri spoločnom stole
V mestskej časti Barca, v dome kde žil a pracoval, odhalili vo štvrtok, 25. mája pamätnú tabuľu majorovi Jaroslavovi Teplému.
Košice poctila svojou návštevou jedna z najobľúbenejších panovníčok Európy – Jej Veličenstvo Beatrix kráľovná Holandského kráľovstva
Primátor Košíc prijal slovenských majstrov v basketbale
Najúspešnejší školáci z Košického kraja spolu s pedagógmi už od začiatku roka vymýšľali a nacvičovali hudobno-scénické predstavenie, s ktorým sa predstavili na krajskom finále súťaže SuperTrieda školského roka 2006/2007 v Košiciach
Karpatská nadácia so sídlom v Košiciach pripravila interné hlasovanie v rámci súťaže o najlepšiu prezentáciu na tému „Miesto, kde chceme žiť”, do ktorej postúpili dve košické gymnáziá.
Spomienkový chodník osobností na južnej strane Dómu sv. Alžbety obohatila v posledných dňoch pamätná dlaždica pripomínajúca návštevu Jej Veličenstva holandskej kráľovnej Beatrix
Návštevu najväčších slovenských miest dnes v Košiciach ukončil novovymenovaný veľvyslanec Maďarskej republiky Antal Heizer
Zaujímavé zábery z búrky nad mestom
Vyše deväťdesiatšesťtisíc klientov vybavila za prvý rok svojej činnosti Kancelária prvého kontaktu /KPK/. Zriadená je od mája minulého roku na prízemnom podlaží mestského magistrátu.
Dňa 17.5.2007 v čase od 9.00 do 15.00 sa v priestoroch vzdelávacieho centra TeleDomu na Timonovej ulici č.27 uskutoční Európsky informačný deň.