Články - Archív článkov

Zoznam archivovaných článkov

Ak chcete vyhľadávať počkajte, inicializuje sa
Vyhľadávanie
NÁZOV:
SKUPINA:
AUTOR:
ROK:
MOŽNOSTI: SAMOSTATNÝ ROZSAH
-

Na 2019 IIHF majstrovstvách sveta sa bude hrať o unikátne medaily, ktorým dominuje postava hokejistu a slovenské vrchy. Vyrobené sú zo zliatiny farebných kovov a jednotlivé druhy sú povrchovo upravené niklovaním, zlatením a patinovaním. Pri ich odovzdávaní budú asistovať hostesky v originálnych šatách.
"Keď sme sa prvýkrát dozvedeli, že budeme hrať v Košiciach, priveľké nadšenie u nás nevládlo. Každý nám hovoril, že Bratislava je väčšie a krajšie mesto. Presvedčili sme sa, že Košice sú krásne s veľmi príjemnými ľuďmi. Radi tu prídeme aj na dovolenku."
Od začiatku svetového šampionátu v hokeji majú fanúšikovia enormný záujem o všetko možné, čo s ním súvisí. V Návštevníckom centre Košice na Hlavnej 59 už museli trikrát dopĺňať sortiment dresov, šálov, klobúkov či iných suvenírov. Najviac ich berú Švajčiari.
Vozidlový park košického dopravného podniku (DPMK) posilnili koncom uplynulého týždňa dva autobusy. DPMK si ich kvôli hokejovému šampionátu zapožičal od českej firmy SOR Libchavy. Podľa našich informácií, jej strategickým partnerom je známa spoločnosť J&T.